اگر برای طراحی سایت اقساطی خود نیاز به یک متخصص حرفه ای دارید دقیقا به جای درستی آمده اید.
لامرد وب با داشتن نیرو های متخصص برنامه نویس،و متخصصین حوزه گرافیک توانایی طراحی انواع سایت های تجاری و شخصی را دارد.
شاید شما فقط کلیت یک سایت را ببینید،و اگر طراحی جالبی داشته باشد گل از گلتان بشکفد و به امید اینکه این وبسایت،یک وبسایت حرفه ای است بیزنستان را شروع کنید.
اما وبسیات شما بدون داشتن یک سری اصول هرگز موجب رشد کسب و کار شما نمی شود و فقط عمرتان را هدر می دهد،به این علت که شما زمان کافی را خواهید گذاشت ولی نتیجه نخواهید گرفت.
پس نکته اول طراحی سایت این است که در انتخاب شرکت طراحی سایت حتما دقت کنید.
یک وبسایت خوب علاوه بر این که یک رابطه کاربری خوبی را دارد،کاربر می تواند به خوبی و آسانی بین صفحات وبسایت جابجا شود به اصطلاح تجربه کاربری خوبی برای کاربر دارد و می تواند عملیات هایی مثل ورود،پرداخت و… را بدون مشکل و دردسر انجام دهد.
ما در لامرد وب  تمام اصول یک سایت مناسب را مطابق با اخرین تغییرات  روز چه در حوزه برنامه نویسی وچه در حوزه طراحی گرافیک را برای گرفتن نتیجه بکار خواهیم گرفت.

Whatsapp free icons designed by Fathema Khanom

سفارش آسان طراحی سایت

Bottega Tech Coding Skills To Get You Hired

همین الان تماس بگیر

طراحی سایت اقساطی بدون چک و سفته

یکی از ساده ترین راه ها و در عین حال محبوب ترین راه ها برای طراحی سایت،طراحی سایت اقساطی با وردپرس است.در حقیقت بیش از 43.3 درصد از تمامی وبسایت های فعال موجود در سطح اینترنت وبسایت های طراحی شده با وردپرس هستند.این بدین معنا می باشد که از هر 4 وبسایتی که شما در سطح اینترنت مشاده میکنید قطعا یک مورد با سیستم مدیریت محتوای محبوب وردپرس طراح شده است.
در طراحی سایت اقساطی لامرد وب هم از این سیستم استفاده میشود و مورد رضایت تمام کارفرمایان ما تا به الان بوده است.

 
 

 

 

 

امروزه با توجه به فضای رقابتی که در بین کسب و کار ها مشاده می شود داشتن یک وبسایت از اهمیت بالایی برخوردار است و در هویت و برندینگ کسب و کار و شناخته شدن کسب وکار ها در فضای آنلاین نقس بسیار مهم و حیاتی را ایفا می کند.

برای طراحی سایت اقساطی عوامل مختلفی دست در دست هم داده تا شما در نهایت به وبسایت عالی و مدنظر خود برسید،در طراحی سایت اقساطی تمام مراحل از قبل با برنامه ریزی مشخص و هدفمند جهت توسعه کسب وکار شما آماده و مهیا شده است و تنها کار این است که شما وبسایت خود را به ما بسپارید تا نتایج شما را شگفت زده کند.

اگر قبلا سایت خودتان را طراحی کرده اید اما نیاز به بالاتر بردن و ارتقای سطح کیفی آن هستید،پلن طراحی سایت اقساطی برای شما هم می تواند مفید باشد.

تبدیل وبسایت عادی به یک وبسایت کاملا مدرن و خلافانه همراه با امکانات حرفه ای می تواند کمی هزینه بر باشد مخصوصا برای افرادی که تازه بیزینس و استارتاپ خودشان را استارت زده اند،اما ما در شرکت طراحی سایت لامرد وب شرایط ویژه طراحی سایت اقساطی را برای شما در نظرر گرفته ایم تا هر چه سریع تر وبسایت خود را به یک وبسایت کاملا خلاقانه و کاربردی تبدیل کنید،البته با هزینه معقول!

برای تبدیل وبسایت خود به یک وبسایت عالی و بدون نقص و یا ایجاد تغییرات و اضافه کردن ماژول های کاربردی به آن،همچنین اضافه کردن نسخه موبایل و یا تب لت به وبسایت خود و… می تواند برای شما شامل هزینه های گزاف شود که این مشکل در لامرد وب به راحتی حل شده است و ما با اراعه پلن های کاربردی و مشاوره رایگان به شما تمام این هزینه های اضافی و سربار را کم کرده و شما را در این مسیر همراهی میکنیم.

2

لامرد وب می تواند به رونق دوباره کسب وکار شما و افزایش درامداتان کمک کند،زیرا در کنار بالا بردن سطح کیفی وبسایت سعی ما بر این است که که تمام وبسایت ها را بر اساس اصول و متد های روز دنیا و بر اساس سِعو طراحی و در نهایت به کارفرمایان عزیز تقدیم نماییم.

پس این فرصت را از دست ندهید و برای ارتقای سایت خود با همکاران ما مشاوره کنید.

ما از سایت ساز ها استفاده نمی کنیم!!

در دنیای امروز استفاده از سایت ساز ها و سایت های قالب آماده به شدت رایج شده به طوری که با سرچ کردن و وقت گذاشتن در ایترنت با بسیاری از این شرکت های سایت ساز رو به رو خواهید شد.اما این چیزی نیست که بتواند به کسب و کار و بیزنس شما کمک کند .

مطمعنا هزینه راه اندازی وبسایت های اختصاصی اندکی بیشتر از سایت ساز ها هستند ولی این هزینه در بلند مدت می تواند توسط بیزینس شما جبران شود و شما را از لحاظ مالی به درجه بالاتری ارتقا بدهد.

ایراداتی که می شود از سایت ساز ها گرفت به شرح زیر است : 

 • عدم امکان توسعه و گسترش وبسایت در آینده
 • تکراری بودن و کپی بودن وبسایت شما با سایر وبسایت های موجود.
 • هیچ استارتاپ یا بیزنس موفقی را نخواهید دید که از سایت ساز ها استفاده کرده باشد.
 • نمی توان با سایت ساز های ساده ایده و استارتاپ خود را به طور حرفه ای راه اندازی کرد.

تا الان باید تصمیم خود را گرفته باشید که مایل به استفاده از سایت ساز ها هستید یا وبسایت های اختصاصی؟

اگر جواب شما طراحی سایت اختصاصی است، ادامه این مقاله لامرد وب می تواند شما را در امر تصمیم گیری کمک کند.

اهمیت طراحی سایت اقساطی

Untitled 1

بگذارید در وهله اول به این پرسش پاسخ بدهیم که طراحی سایت اقساطی چیست؟

طراحی سایت اقساطی یکی از خدمات تیم لامرد وب می باشد.در طراحی سایت اقساطی لامرد وب دیگر هیچ نگرانی بابت پرداخت ها و هزینه ها نباشید چرا که لامرد وب بسته به نوع پکیج های طراحی سایت و هزینه آن شرایطی آسان را برای تمامی افراد که به فکر راه اندازی سایت خود هستند، فراهم کرده است تا بتوانند بدون هیچ دغدغه ای از امکانات و خدمات طراحی سایت لامرد وب استفاده کنند.

 

حضور آنلاین تقریباً برای هر کسب و کاری، صرف نظر از اندازه و نوع، ضروری است!

مطالعات نشان می دهد که 97 درصد از مصرف کنندگان قبل از خرید چیزی در مورد خرید خود به صورت آنلاین تحقیق می کنند. امروزه بدون وب سایت نمی توانید یک حضور واقعی در وب داشته باشید. حتی اگر در شبکه های اجتماعی فعالیت دارید، همچنان به وب سایت و ترافیک وب سایت با کیفیت بالا برای خود نیاز دارید که بتوانید آن را به مشتری تبدیل کنید.

 

وب سایت شما اغلب اولین جایی است که یک مشتری احتمالی برای اطلاع از شرکت یا سازمان شما بازدید می کند. 

یک وب سایت به شما کمک می کند تا حضور نام تجاری خود را به صورت آنلاین افزایش دهید، جایی که در آن هیچ مرز جغرافیایی وجود ندارد. شاید عده ای اعتقاد داشته باشند که امروزه شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام به خودی خود می تواند باعث موفقیت و سوددهی یک کسب و کار شود!اما نظر ما به عنوان یک متخصص منفی است چرا که شما به عنوان مدیر یک کسب و کار باید کانال های ارتباطی خود را با مشتریان احتمالی افزایش دهید و  وب سایت میتواند یک ترافیک قابل توجهی از مشتریان بالقوه شما را به سمت کسب و کار شما روانه کند.

 

طراحی سایت اقساطی می تواند بیشتر از هر استراتژی بازاریابی دیجیتال دیگری برای کسب و کار شما مفید باشد. 

در واقع، اگر حضور اینترنتی قوی با وب سایت خود نداشته باشید و نتوانید ترافیک وب سایت را به مشتری تبدیل کنید.اکثر ابتکارات بازاریابی دیجیتال و بازاریابی سنتی با شکست مواجه خواهند شد یا کمتر اثرگذار خواهند بود،.

 

وب سایت شما حاوی تمام اطلاعات مهم و مورد نیاز مشتریان شماست.

وب سایت شما حاوی تمام اطلاعات مهمی است که بازدیدکنندگان وب سایت شما می خواهند در مورد کسب و کار یا سازمان شما بدانند، از جمله اینکه شما چه کسی هستید، چه محصولات یا خدماتی را می فروشید، اطلاعات تماس، وبلاگ شما و سایر اطلاعاتی که یک مشتری باید بداند.

با طراحی سایت اقساطی از رقبا متمایز شوید و با حضور قوی در وب پتانسیل رشد کسب و کار خود را تا چندین برابر رشد دهید.

target1

پشتیبانی سریع

guarantee

ضمانت و گارانتی

reward

کیفیت بالای خدمات

feedback

تحویل فوری

مزایای طراحی سایت اقساطی لامرد وب

 • مشاوره رایگان با تیم لامرد وب

تیم لامرد وب دارای تعدادی از افراد متخصص در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ می باشد که در هر زمان شما میتوانید با ما ارتباط برقرار نمایید.

 • کیفیت یکسان

کیفیت تمای وبسایت های طراحی شده با تمام وبسایت های قسطی یکسان و هیچ تفاوتی از نظر کیفیت ندارند.

 • شرایط اقساطی

درصورت انتخاب پکیچ مورد نظر خود مبلغ به صورت اقساط تقسیم بندی میشود.در صورت نیاز میتوانید از نحوه اقساط و چگونگی زمان آن با پشتیبانی تماس بگیرید.

انواع طراحی سایت اقساطی

طراحی سایت پوشاک اقساطی

طراحی سایت شرکت ساختمانی اقساطی

طراحی سایت ریسپانسیو اقساطی

طراحی سایت سازمانی اقساطی

طراحی سایت دکوراسیون اقساطی

طراحی سایت نمایشگاهی اقساطی

طراحی سایت ورزشی اقساطی​

طراحی سایت شرکتی اقساطی

طراحی سایت صنعتی اقساطی

طراحی سایت فروشگاهی اقساطی

طراحی سایت مهد کودک اقساطی

طراحی سایت گردشگری اقساطی

طراحی سایت شخصی اقساطی

خدمات طراحی سایت اقساطی

سفارش طراحی سایت اقساطی

طراحی سایت ارزان اقساطی

طراحی سایت آموزشی اقساطی

طراحی سایت بازرگانی اقساطی

طراحی سایت پزشکی اقساطی

طراحی سایت خشکبار اقساطی

طراحی سایت اقساطی

هزینه طراحی سایت اقساطی

عوامل مختلفی بر نحوه قیمت گذاری سایت ها موثر می باشد که یکی از ان عوامل  میتوان به نو ع طراحی سایت اقساطی اشاره کرد.

به عنوان مثال این که سایت شما فروشگاهی است یا خدماتی؟یا اینکه شرکتی است یا آموزشی؟

اینکه سایت شما اختصاصی است یا خیر؟

اگر سایت شما اختصاصی باشد زمان و هزینه بیشتری را باید برای آن پرداخت کنید چرا که زمان  بیشتری را برای طراحی این نوع سایت ها باید گذاشت،با این حال بسیاری از کسب و کار ها هستند که ترجیح می دهند طراحی سایتشان اختصاصی نباشد یعنی برای طراحی سایتشان از قالب های اماده استفاده کندد که این امر می تواند به شدن برر روی برندینگ شما اثر مخربی بگذارد.

همچنین اگر طراحی سایت شما متناسب با اصول  و استاندارد های سعو باشد نیز هزنیه بیشتری را باید پرداخت کنید چرا که در این صورت وبسایت شما میتواند 24 ساعت از 7 روز در هفته را به تبلیغ کسب و کار وبیزینس شما بپردازد.

نکته مهمی که قبل از سفارش طراحی سایت اقساطی رعایت کنیم!

طراحی وبسایت شامل ارزیابی و بررسی بسیاری از عناصر و ویژگی‌های طراحی می شود.

بسیاری از استراتژی ها، تکنیک ها و مهارت های مختلف در ایجاد طراحی قدرتمند صفحه وب دخیل هستند. طراحی وب شامل ارزیابی بسیاری از عناصر و ویژگی‌های طراحی مانند طرح‌بندی، تایپوگرافی، گرافیک، رنگ‌ها، تصاویر، مسیریابی، ساختار، بهینه‌سازی موتور جستجو، محتوا، طراحی گرافیکی، پیوندهای رسانه‌های اجتماعی، سبک‌های متن، ویژگی‌های تعاملی، تجربه کاربر، رابط کاربری و غیره است.

لامرد وب می داند که چگونه دید گوگل را نسبت به وبسایت شما تغییر دهد.

 لامرد وب می داند که چگونه تعادل مناسبی بین عناصر مورد نیازصفحات وب و کاربران ایجاد کند تا کاربران دقایق زیادی را در وبسایت شما به سر برده که این امر فواید فراوانی برای وبسایت شما خواهد داشت که یکی از آنها اعتبار دادن گوگل به وبسایت شما به عنوان یک وبسایت معتبر و نمونه است!

 

وب سایت شما باید منحصر به فرد و نسبت به سایر رقبا متمایز باشد.

وب سایت شما باید منحصر به فرد باشد تا متمایز شود و فقط طراحی وب سایت حرفه ای می تواند به شما کمک کند تا یک وب سایت منحصر به فرد با کیفیت بالا با ویژگی های طراحی مناسب ایجاد کنید که روی دسکتاپ، تبلت و دستگاه های تلفن همراه عالی کار می کند.

لامرد وب این تعهد را می دهد که هویت سازمانی کاملی را برای کسب و کار شما ایجاد کند و پیام برند شما را به مخاطبان ارائه برساند.

 

طراحی‌های وب خلاقانه و منحصر به فرد به شما در نرخ تبدیل کمک می کند.

 مهمتر از همه، طراحی‌های وب خلاقانه و منحصر به فرد می‌تواند به شما کمک کند نرخ تبدیل خود را با افزایش بازدیدکنندگان وب‌سایت بهبود بخشید، که به شما کمک می‌کند رشد پایدار و پایداری در فروش و درآمد ایجاد کنید – کاری که هر کسب‌وکار تجارت الکترونیکی برای بقا و پیشرفت باید انجام دهد.

طراحی سایت وردپرس اقساطی

وبسایت های طراحی شده در لامرد وب اقساطی و بنا به نیاز کارفرما میتواند وردپرسی باشد،شما پس از طراحی سایت وردپرس اقساطی خود میتوانید با ما در زمینه سئو و بهینه سازی وبسایت خود  همکاری نمایید و شاهد حضور خود در نتایج برتر گوگل و حضور مشتریان بالقوه در وبسایت اینترنتی خود باشید.

مشاوره طراحی سایت اقساطی

لامرد وب دارای تیم مجرب و حرفه ای در زمینه طراحی سایت،مدیریت شبکه های اجتمای از جمله اینستاگرام،بهینه سازی و سئو و تولید محتوا می باشد که چنانچه شما در هر لحظه به پشتیبانی و مشاوره نیاز داشتید تیم ما 24 ساعت از هر روز هفته را در خدمت شما خواهند بود و با شوق و میل کامل شما را در این مسیر زیبا همراهی میکنند تا شما بدون دغدغه و با اطمینان خاطر تصمیم گیری کنید.

دیجیتال مارکتینگ، از جمله بازاریابی ایمیلی، بدون طراحی سایت قوی به سرعت شکست خواهد خورد. و حرفه ای ها می دانند که چگونه طراحی های وب سایت کاربر پسندی ایجاد کنند که هم برای موتورهای جستجو بهینه باشد و هم برای کسب و کار شما و محصولات یا خدماتی که می فروشید اعتماد ایجاد کند.

 این امر بسیار مهم است زیرا اعتماد برای ایجاد یک پایگاه مشتری پایدار و وفادار و تبدیل بازدیدکنندگان وب سایت به مشتریان بالقوه ضروری است.

بازاریابان هوشمند و صاحبان مشاغل می‌دانند که اگر وب‌سایت شما شبیه هزاران وب‌سایت دیگر به نظر برسد، غیرممکن است که از نظر بصری متمایز شوید، زیرا بر اساس یک قانونی است که همگی ما با آن آشنا هستیم.

اگر مشکلی در پرداخت هزینه طراحی سایتتان دارید، با ما تماس بگیرید. یکی از خدمات ما طراحی سایت با پرداخت ماهیانه است. این خدمات می‌تواند برای شما موقعیت بسیار خوبی باشد. امروزه بسیاری از خدمات و محصولات به صورت آنلاین جستجو می‌شوند. برای جلوگیری از حذف از رقابت، هر کسب و کاری باید خدمات خود را آنلاین ارائه دهد. اوضاع اقتصادی برای کسب و کارهای کوچک و نوپا هزینه‌های بالایی را در بر می‌گیرد.

در نتیجه، برخی از کسب و کارها ترجیح می‌دهند سایت ایجاد نکنند. ما در این مقاله درباره طراحی سایت با پرداخت ماهیانه و طراحی سایت اقساطی صحبت خواهیم کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر، با مشاوران ما تماس بگیرید. امروزه طراحی وب سایت نیازمند مراحل و کارهای مرتبط است که باید به آن توجه کنید. برای طراحی سایت به یک گروه کاربلد مراجعه کنید تا تمامی مراحل از قبیل لایه‌سازی صفحات وب، تولید محتوا، طراحی گرافیکی و بهینه‌سازی سایت را برای شما انجام دهد. طراحی سایت دارای مراحل مختلفی است که باید با توجه به شرایط شما و کسب و کارتان انجام شود و دارای اهمیت بالایی است. مراحل از طراحی گرافیک سایت، کدنویسی، برنامه‌نویسی و راه‌اندازی سایت تشکیل می‌شوند.

سوالات متداول طراحی سایت قسطی

زمان اتمام تمامی پروژه های طراحی سایت های شرایطی بسته به نوع و امکانات وبسایت متغیر می باشد.

همچنین نوع وبسایت هم در این زمان دخیل می باشد.

به طور مثال پروژه های فروشگاهی زمان بیشتری نسبت به پروژه های خدماتی و شرکتی لازم دارند.

به طور کلی پروژه ها بین 7 تا 14 روز کاری زمان خواهند برد و ما در این مدت مشتریان عزیز را در جریان پیشرفت کار قرار خواهیم داد.

شما با پرداخت این هزینه دیگر نیاز به هیچ هزینه اضافی ندارید و تمام هزینه های موجود توسط شرکت و تیم ما پرداخته می شود.

وبسایت های طراحی شده توسط لامرد وب کاملا داعمی و مادام العمر هستند و مانند بسیاری از وبسایت های سایر شرکت ها نیاز به تمدید سالانه ندارند و شما با پرداخت هزینه طراحی سایت دیگر نیاز به پرداخت هیچ هزینه دیگری ندارید.

پشتیبانی تیم ما مادام العمر هست،در صورتی که وبسایت شما دچار ایراد فنی بشود،همکاران ما در اسرع وقت مشکل را حل و برطرف میکنند و لذا نیاز به پیگیری مجدد نمی باشد.

وبسایت شما پس از راه اندازی ۱ ماه به صورت رایگان توسط تیم ما  SEO میشود که رتبه و جایگاه وبسایت شما در مقایسه با رقبا بهبود پیدا کند.

پس از راه اندازی و طراحی وبسایت،پروژه برای شما ارسال می شود و تایید نهایی از شما گرفته خواهد شد.

درصورتی که وبسایت نیاز به اصلاح و ویرایش داشته باشد در اسرع وقت انجام و نتیجه کار به شما گزارش خواهد شد.

شما برای مدیریت سایت هیچ الزامی به داشتن سیستم ندارید،شما تنها با داشتن یک دستگاه تلفن همراه قادر به مدیریت تمامی امکانات سایت خواهید بود.

تمامی اموزش های لازم کار با سایت به صورت فایل ویدیویی برای شما ارسال می شود تا هیچ گونه مشکلی در نحوه مدیریت سایت نداشته باشید.

در این مدت پشتیبانان ما پاسخگوی رفع ایرادات شما هستند.

One thought on “طراحی سایت اقساطی بدون چک و سفته

 1. کمیل احمدی میگوید:

  بنده از خدمات طراحی سایت قسطی لامرد وب استفاده کردم و جا داره یه تشکر کنم بابت زحماتی کشیدند و بنده کاملا هم از کیفیت و هم از لحاظ پشتیبانی این مجموعه راضی هستم.

 2. Mohsen میگوید:

  سلام و خدا قوت
  واقعا قیمت طراحی سایت قسطی لامرد وب ابن قدری پایین هست که بشود بدون دغدغه وارد فضای انلاین شد و کسب درامد کرد،بنده وبسایت فروشگاهی اقساطی خودم رو راه اندازی کردم و الان به لطف تیم لامرد وب به درامد قابل قبولی رسیدم،ممنونم از همگی.

 3. سارا محمدی میگوید:

  سلام وقت بخیر بنده یک وبسایت اقساطی میخاستم اگر امکانش هست بفرمایید که هزینه یک وبسایت اقساطی فروشگاهی چقدر میشه و این که شرایط پرداخت به چه صورت می باشد؟

  • حمزه همتی میگوید:

   سلام خانم محمدی عزیز
   ما در زمینه سایت فروشگاهی نمونه کار های معتبر و متنوع زیادی داریم که اگر مایل به دیدن نمونه کار ها تیم لامرد وب باشید می تونید از طریق واتساپ (09399703471) با کارشناسان مجموعه ارتباط بگیرید و تمام نمونه کار های موجود رو برای شما ارسال کنند.
   برایز اطلاع از شرایط پرداخت و استعلام قیمت لطفا با کارشناسان مجموعه ارتباط بگیرید.
   09399703471
   02191302486
   موفق و موید باشد.

  • حمزه همتی میگوید:

   سلام دوست عزیز
   برای اطلاع از شرایط پرداخت طراحی سایت اقساطی میتونید با کارشناسان مجموعه ارتباط بگیرید.
   09399703471
   02191302486
   موفق و موید باشید.

  • حمزه همتی میگوید:

   سلام خدمت شما دوست عزیز
   برای اطلاع از شرایط پرداخت طراحی سایت اقساطی میتونید با کارشناسان مجموعه ارتباط بگیرید.
   09399703471
   02191302486
   موفق و موید باشید.

 4. دکتر مهدی رمضانی میگوید:

  سلام و درود
  من از خدمات لامرد وب و طراحی سایت قسطی اونها استفاده کردم و رضایت کامل خودم رو اینجا اعلام میکنم.
  بنده با توجه به این که با شرکت های طراحی سایت گوناگون کار کردم ولی تیم لامرد وب با مدیریت اقای همتی عزیز بهترین تجربه کاری بنده بوده و از این بابت بسیار خرسندم.
  بخصوص بحث پشتیبانی این تیم بسیار بسیار راضی کننده و عالی هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *